• autor: nadwislanka, 2010-02-13 20:28
Armatura - Nadwiślanka 4-4 (4-1)

Bramki dla Nadwislanki: Karol Krzyk 2, Profic, Tyrański

NADWIŚLANKA: Lubacha (46'Kisiel) - Frączkiewicz (46' T. Chojka), Tomana, Hajdaś - Sowa (65' P. Chojka), Czekaj (46' Oraczewski), K.Marek,Tyrański, J.Krzyk - K. Krzyk, Profic.
W kolejnym sprawdzianie nasz zespół zmierzył się z drużyną Armatury. Mimo że spotkanie odbywało się na sztucznym boisku Nadwiślanu, to i tak piłkarze musieli walczyć na śniegu. Obfite pady uniemożliwiły całkowite usunięcie śniegu z boiska.  Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadali piłkarze z Krakowa, którzy praktycznie cały czas trenują na powietrzu. Udokumentowali to zdobyciem 4 goli a mogli zdobyć i piątego bo nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego. Dla Nadwiślanki pierwsza bramkę przy stanie 2-0 zdobył Karol Krzyk wykorzystując rzut karny. Druga połowa dla Nadwiślanki. Ciężkie warunki gry spowodowały że dwie nieudane interwencje obrońców Armatury we własnym polu karnym zakończyły się przyznaniem kolejnych rzutów karnych dla Nadwiślanki. Obie okazje zostały wykorzystane przez Karola Krzyka i Darka Profica. Do remisu strzałem głową doprowadził Mariusz Tyrański. W końcówce była szansa na zwycięską bramkę ale Patryk Oraczewski trafił w słupek a Profic nie wykorzystał dogodnej sytuacji w polu karnym.
Kolejny sparing z Wisłą Grobla rozegramy w poniedziałek  22 lutego o godzinie 20.00 także na boisku Nadwiślanu.