|
dzisiaj: 1960, wczoraj: 56
ogółem: 2 313 588
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Terminarz VI ligi - start 14 sierpnia
2010-07-14 09:41:00 Informacja ze strony: www.sportowetempo.pl
14 sierpnia ruszą rozgrywki krakowskiej VI ligi. Runda jesienna zakończy się 7 listopada. W rywalizacji weźmie udział 16 zespołów, a więc o dwa mniej niż w zakończonym właśnie sezonie.
Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej nie przychylił się do propozycji pozostawienia w VI lidze 18 zespołów. Szczegółowy terminarz gier zostanie ustalony na zebraniu z przedstawicielami klubów, które odbędzie się w piątek 16 lipca o godz. 16.
1.kolejka - 14/15.08.2010 sobota/niedziela
Wiślanie Jaśkowice - Gościbia Sułkowice
Grębałowianka Kraków - Płomień Jerzmanowice
Hejnał Krzyszkowice - LKS Śledziejowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Sokół Kocmyrzów
Świt Krzeszowice - Proszowianka Proszowice
Raba Dobczyce - Zieleńczanka Zielonki
Clepardia Kraków - Pogoń Skotniki
Wieczysta Kraków - Pcimianka Pcim
2. kolejka – 21/22.08.2010 sobota/niedziela
Proszowianka Proszowice - Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów - Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim - Hejnał Krzyszkowice
Płomień Jerzmanowice - Świt Krzeszowice
Pogoń Skotniki - Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice - Raba Dobczyce
Clepardia Kraków - Zieleńczanka Zielonki
Gościbia Sułkowice - Wieczysta Kraków
3. kolejka – 25.08.2010 środa
Hejnał Krzyszkowice - Płomień Jerzmanowice
LKS Śledziejowice - Gościbia Sułkowice
Wiślanie Jaśkowice - Proszowianka Proszowice
Wieczysta Kraków - Sokół Kocmyrzów
Grębałowianka Kraków - Nadwiślanka Nowe Brzesko
Świt Krzeszowice - Clepardia Kraków
Zieleńczanka Zielonki - Pogoń Skotniki
Raba Dobczyce - Pcimianka Pcim
4. kolejka – 28/29.08.2010 sobota/niedziela
Pogoń Skotniki - Wiślanie Jaśkowice
Gościbia Sułkowice - Hejnał Krzyszkowice
Pcimianka Pcim - LKS Śledziejowice
Świt Krzeszowice - Nadwiślanka Nowe Brzesko
Sokół Kocmyrzów - Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Proszowice - Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków - Clepardia Kraków
Płomień Jerzmanowice - Raba Dobczyce
5. kolejka – 4/5.09.2010 sobota/niedziela
Wieczysta Kraków - Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki - Płomień Jerzmanowice
Pcimianka Pcim - Gościbia Sułkowice
Hejnał Krzyszkowice - Świt Krzeszowice
Raba Dobczyce - Proszowianka Proszowice
Wiślanie Jaśkowice - Nadwiślanka Nowe Brzesko
Clepardia Kraków - Sokół Kocmyrzów
LKS Śledziejowice - Sokół Kocmyrzów
6. kolejka – 8.09.2010 środa
Sokół Kocmyrzów - Gościbia Sułkowice
Wiślanie Jaśkowice - Hejnał Krzyszkowice
Płomień Jerzmanowice - LKS Śledziejowice
Grębałowianka Kraków - Raba Dobczyce
Świt Krzeszowice - Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Proszowice - Clepardia Kraków
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Wieczysta Kraków
Pogoń Skotniki - Pcimianka Pcim
7. kolejka – 11/12.09.2010 sobota/niedziela
Hejnał Krzyszkowice - Grębałowianka Kraków
Pcimianka Pcim - Płomień Jerzmanowice
Wieczysta Kraków - Wiślanie Jaśkowice
Raba Dobczyce - Świt Krzeszowice
Zieleńczanka Zielonki - Proszowianka Proszowice
Clepardia Kraków - Nadwiślanka Nowe Brzesko
LKS Śledziejowice - Sokół Kocmyrzów
Gościbia Sułkowice - Pogoń Skotniki
8. kolejka – 18/19.09.2010 sobota/niedziela
Proszowianka Proszowice - Płomień Jerzmanowice
Grębałowianka Kraków - Gościbia Sułkowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko - LKS Śledziejowice
Świt Krzeszowice - Sokół Kocmyrzów
Clepardia Kraków - Raba Dobczyce
Wieczysta Kraków - Zieleńczanka Zielonki
Hejnał Krzyszkowice - Pogoń Skotniki
Wiślanie Jaśkowice - Pcimianka Pcim
9. kolejka – 25/26.09.2010 sobota/niedziela
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Hejnał Krzyszkowice
Proszowianka Proszowice - LKS Śledziejowice
Płomień Jerzmanowice - Clepardia Kraków
Grębałowianka Kraków - Wiślanie Jaśkowice
Sokół Kocmyrzów - Pcimianka Pcim
Świt Krzeszowice - Wieczysta Kraków
Gościbia Sułkowice - Zieleńczanka Zielonki
Pogoń Skotniki - Raba Dobczyce
10. kolejka – 2/3.10.2010 sobota/niedziela
Sokół Kocmyrzów - Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków - Gościbia Sułkowice
LKS Śledziejowice - Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków - Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim - Świt Krzeszowice
Pogoń Skotniki - Proszowianka Proszowice
Płomień Jerzmanowice - Nadwiślanka Nowe Brzesko
Raba Dobczyce - Wieczysta Kraków
11. kolejka – 9/10.10.2010 sobota/niedziela
Grębałowianka Kraków - LKS Śledziejowice
Gościbia Sułkowice - Świt Krzeszowice
Proszowianka Proszowice - Sokół Kocmyrzów
Hejnał Krzyszkowice - Raba Dobczyce
Wiślanie Jaśkowice - Zieleńczanka Zielonki
Wieczysta Kraków - Clepardia Kraków
Płomień Jerzmanowice - Pogoń Skotniki
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Pcimianka Pcim
12. kolejka – 16/17.10.2010 sobota/niedziela
Pcimianka Pcim - Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów - Płomień Jerzmanowice
Raba Dobczyce - Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków - Hejnał Krzyszkowice
Wieczysta Kraków - LKS Śledziejowice
Gościbia Sułkowice - Proszowianka Proszowice
Zieleńczanka Zielonki - Nadwiślanka Nowe Brzesko
Świt Krzeszowice - Pogoń Skotniki
13. kolejka – 23/24.10.2010 sobota/niedziela
Płomień Jerzmanowice - Gościbia Sułkowice
LKS Śledziejowice - Świt Krzeszowice
Pogoń Skotniki - Sokół Kocmyrzów
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Raba Dobczyce
Zieleńczanka Zielonki - Grębałowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice - Clepardia Kraków
Hejnał Krzyszkowice - Wieczysta Kraków
Proszowianka Proszowice - Pcimianka Pcim
14. kolejka – 30/31.10.2010 sobota niedziela
Wiślanie Jaśkowice - Płomień Jerzmanowice
Raba Dobczyce - Gościbia Sułkowice
Zieleńczanka Zielonki - LKS Śledziejowice
Grębałowianka Kraków - Świt Krzeszowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Proszowianka Proszowice
Hejnał Krzyszkowice - Sokół Kocmyrzów
Wieczysta Kraków - Pogoń Skotniki
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim
15. kolejka - 6/7.11.2010 sobota/niedziela
Pogoń Skotniki - Grębałowianka Kraków
Świt Krzeszowice - Wiślanie Jaśkowice
Proszowianka Proszowice - Hejnał Krzyszkowice
Gościbia Sułkowice - Nadwiślanka Nowe Brzesko
Sokół Kocmyrzów - Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim - Zieleńczanka Zielonki
LKS Śledziejowice - Clepardia Kraków
Płomień Jerzmanowice - Wieczysta Kraków
Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2:3 | UKS Sygneczów |
2018-09-01, 17:30:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Wieliczka | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 4 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 5 | |||||||||||||||||||||
|